افزونه سیستم مدیریت پیام

...

یک سیستم نرم افزاری ERP مانند سیستم سندپرداز این قابلیت رادارد تا بتواند کلیه اطلاعاتی که ذینفعان سازمان نیاز دارند را  با استفاده از پیامک و یا بااستفاده از پیام الکترونیکی ارسال نماید . حالنی را در نظر بگبربم که کالای خریداری شده وارد انبار قرنطینه شرکت گردیده است و پس از اجرای فرآیندکنترل کیفیت مواد ورودی ، قرار است تا میزان و تعدادکالاهای تایید شده که رسیدخرید میشوند  برای صدور فاکتور به تامین کننده ارسال گردد . در این حالت افزونه مدیریت پیام بهترین راهکار برای تحقق این هدف می باشد ، زیرا به محض صدور رسید قطعی خرید ، میزان کالای رسید شده برای تامین کننده پیامک میگردد (و یا ای میل میگردد) تا تامین کننده بتواند صدور فاکتور را با اطلاعات درست و در سریعترین زمان ممکن انجام دهد . یاحالتی را در نظر بگیریم که سفارش مشتری آماده شده و حواله فروش صادر گردیده در این حالت میتوان با ارسال یک پیامک ( یا ای میل) مشتری را از اطلاعات بار و بارنامه در سریع ترین زمان ممکن مطلع نمود. مانند این اطلاعات ، که مورد نیاز ذینفعان مختلف سازمان می باشند به وفور در قرآیندهای مختلف یافت میشود و میتوان به صورت سیستماتیک از این افزونه برای ایجاد ارتباط یا آنها استفاده نمود .

منافع و مزایا

  • گسترش و توسعه محدوده ERP  به استفاده از ابزارهای مکمل مانند مویابل و....

با استفاده از این ماژول ، گستره استفاده از سیستم ERP به استفاده از سایر نرم افزارهای مکمل نیز افزایش می یابد .

  • کاهش هزینه با توجه به امکان اتصال خودکار ارسال پیام به اسناد

دراین ماژول ، ارسال پیام ها به مخاطبین مطابق برنامه به سیستم ERP سندپرداز واگذار میگردد وکاهش قابل توجهی در هزینه های ارسال پیام ایجاد میگردد .

  • سرعت و سهولت استفاده از آن

امکان استفاده از این ابزار در فرآیندهایی که اطلاع رسانی در آنها بسیار مهم هستند( مانند مدیریت شکایت مشتریان / خدمات پس از فروش  و....)

با استفاده از این ماژول ، میتوان تمامی فرآیندهای داخلی و ارتباطات آن با ذینفعان بیرونی را تحت کنترل سیستمERP سندپرداز قرار داد


برخی ویژگی های کلیدی سیستم مدیریت پیام سندپرداز

  • تعریف کلیه ذینفعان شرکت اعم از تامین کنندگان ومشتریان وسایر افراد
  • معرفی انواع نوتیف ها(پیغامها) وآدرس دهی به آنها در هنگام ارسال پیام
  • امکان ارسال پیام به شماره تلفن همراه و پست الکترونیک
  • مدیریت ارسال پیام براساس زمان اعلام شده
  • مدیریت ارسال پیام ها براساس ماهیت گیرنده پیام

آیا آماده حرکت به سمت تحول دیجیتال هستید؟